قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای تصویری و طراحی در مقطع ارشد

مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای تصویری و طراحی در مقطع ارشد


ین رشته برنامه جامع آموزشی فراهم می کند که مطالعات هنری را در بر می گیرد. در قلب این رشته، خلاقیت، تفکر و فنون از طریق ادغام روش های تفکر و هنر بدست آمده است. مرکز مشاوره پروپوزال ایران با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پروپوزال علوم تربیتی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مرکز مشاوره پروپوزال ایران

گرایش های رشته هنرهای تصویری و طراحی

رشته هنرهای تصویری و طراحی دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

تصوير متحرك (Animation)

این رتشه شامل طراحی چند رسانه ای، مدل سازی ۳D، انیمیشن و طراحی شخصیت است. این رشته ، به طور کلی تکنیک های متحرک کلاسیک و کامپیوتری را پوشش می دهد. آن را به دانشجویان می آموزد تا “توهم زندگی” را از طریق دوره های داستان نویسی، ارائه، و توسعه شخصیت ها ارائه دهند. این رشته طراحی و ترکیب، فریم و ضبط حرکت کامپیوتری را نیز شامل می شود.

ارتباط تصويری (Visual communication)

دانشجویان این رشته مهارت در مفهوم سازی و طراحی پیام های بصری را به دست می آورند. همچنین چگونگی پیاده سازی پروژه های چاپی و رسانه های الکترونیکی را فرا می گیرند. از کاربرهای این رشته می توان به طراحی گرافیک و هنرهای چند رسانه ای اشاره کرد.

تصويرسازی (Illustration)

این رشته دانشجویان را برای ایجاد نقاشی های هنری، آوردن ایده ها و شخصیت ها به زندگی با استفاده از تکنیک های سنتی و دیجیتالی، آموزش می دهد. این رشته بیان دیدگاه منحصر به فرد برای شکل دادن به چشم اندازی جامع در طراحی آموزش می دهد. از کاربردهای این رشته می توان به انیماتور، طراح گرافیک، تصویرگر، برنامه نویس چندرسانه ای و طراح تئاتر / تلویزیون / فیلم اشاره کرد.

نقاشی  (Painting)

این رشته دانشجویان را برای بازار حرفه ای آماده می کند، خلاقیت آنها در مورد بیان احساسات، دیدگاه های درونی و ایده ها را بهبود می بخشد. دانش آموزان می توانند ایده های خود را از طریق استفاده از رنگ ها و مواد رنگی دیگر بر روی پارچه و یا سایر مواد موجود ابراز کنند. بعضی از درس این رشته عبارتند از: دستورالعمل های رنگ آمیزی و رنگ، آبرنگ، آماده سازی سطح، تکنیک های نقاشی، طراحی سبک شخصی و ابزارهای نفتی و اکریلیک.

عكاسی (Photography)

این رشته دانشجویان را با اصول و فنون عکاسی سنتی و مدرن آشنا می سازد و تکنیک های مختلف را به آن ها آموزش می دهد. از کاربردهای این رشته می توان به طراح گرافیک، عکاسی تبلیغاتی و عکاس خبری اشاره کرد.

مرمت اشياء فرهنگی و تاريخی (Restoration of cultural and historical objects)

این رشته کارشناسی به مطالعه هنر، فرهنگ و میراث تاریخی می پردازد و روش ها و تکنیک های نگه داری و بازسازی اشیا تاریخی را آموزش می دهددانش آموزان می توانند با مواد مختلف، دوره های زمانی و مجموعه ها در زمینه های تاریخی خود آشنا شوند.

درس های مربوط به رشته هنرهای تصويری و طراحی

زبان عمومی و تخصصی (انگليسی) – فرهنگ، هنر و ادبيات ايران و جهان – نقد هنري و ادبي – مباني نظري عكاسی – فن شناسی عكاسی – مباني نظري مرمت – آسيب شناسی و فن شناسی آثار – پروژه عملی تصوير متحرك – پروژه عملي ارتباط تصويری – پروژه عملي تصويرسازی – پروژه عملي نقاشی.

نرم افزارهای رشته هنرهاي تصويری و طراحی

نرم افزارهای این رشته عبارتند از: نرم افزار Autodesk 3Ds Max، نرم افزار Corel Draw، نرم افزار Catia، نرم افزار AutoCAD و …

فهرست موضوع پروپوزال کارشناسی ارشد هنرهاي تصويری و طراحی

مرکز مشاوره پروپوزال ایران برای آشنایی شما عزیزان با حیطه های پژوهشی رشته هنرهاي تصويری و طراحی، لیستی از موضوعات بروز و کاربردی را ارائه می نماید. برای دسترسی به موضوعات پروپوزال و تحقیق مربوطه بر روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید:

موضوعات پروپوزال رشته گرافیک (ارتباط تصویری)

خدمات مرکز مشاوره پروپوزال ایران

 • مشاوره و آموزش رایگان پروپوزال نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال  نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

مرکز مشاوره پروپوزال ایران  با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی مرکز مشاوره پروپوزال ایران کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است.