قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای موسیقی در مقطع ارشد

مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای موسیقی در مقطع ارشد


مشاوره و آموزش پایان نامه هنرهای موسیقی در مقطع ارشد

موسیقی را می توان از طیف گسترده ای از دیدگاه ها مورد مطالعه قرار داد. ما با خواندن، گوش دادن، اجرای و نوشتن موسیقی را مطالعه می کنیم. ما از طریق تجزیه و تحلیل، روابط بین بخش های مختلف ترکیب را بررسی می کنیم. ما به بررسی استفاده های مختلف موسیقی می پردازیم تا ببینیم که چگونه یک اثر موسیقی (یا ریتم یا سبک) در طول زمان شکل گرفته است و چگونه ممکن است از سنن قبلی یا فرهنگ های مختلف متفاوت باشد. مرکز مشاوره پروپوزال ایران  با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه هنرهای موسیقی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های رشته هنرهای موسیقی

رشته هنرهای موسیقی دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

آهنگسازی (Composing)

آهنگسازان موسیقی، نت هایی را ایجاد می کنند و ترتیب می دهند که نوازندگان آن ها را می نوازند. این رشته به مطالعه روش های هماهنگی، کنتراست، تونال و غیر تونال، ابزار دقیق و ارکستراسیون می پردازد. ادبیات موسیقی مورد بررسی قرار می گیرد، همچنین آهنگسازان و سبک های اصلی نیز بررسی می شوند. کاربردهای این رشته را می توان در آهنگسازی الکترونیک، تنظیم، ترانه سرایی، ارکستراتور، رهبر ارکستر، معلم موسیقی، تركیب تدوین و برنامه نویسی مشاهده کرد.

نوازندگي موسيقي ايرانی (Iranian music performance)

نوازندگي موسيقي جهانی (World music performance)

موسيقي شناسی  (Musicology)

این رشته بسیار وسیع است و بر موسیقی شناسی در زمینه تاریخ و فرهنگ موسیقی تمرکز دارد. دانشجویان این رشته بیشتر بر روی تاریخ موسیقی، به عنوان یک فعالیت اجتماعی شکل گرفته توسط جنبش های زیبایی شناختی و نظریه های فکری – اساسا مطالعه ی انسان شناسی موسیقی در فرهنگ تمرکز می کنند. از کاربردهای این رشته می توان به موسیقی دان، نوازنده، معلم خصوصی، معلم، تکنسین صدا، پخش / فیلم / ویدئو اشاره کرد.

درس های مربوط به رشته هنرهای موسیقی

زبان عمومي و تخصصي (انگليسي) – سازشناسي ( ايران ي و سمفونيك ) – مباني نظري موسيقي ايراني – مباني نظري موسيقي جهاني – مباني اتنوموزيكولوژي – هارموني (تشريحي) – كنترپوان (تشريحي) – شناخت موسيقي ايراني (تجزيه تحليل و خلاقيت) (تشريحي) – آزمون تخصصي نوازندگي ساز ايراني و سرايش و شنوايي – آزمون تخصصي نوازندگي ساز جهاني و سراي شو شنوايي – آزمون تخصصي و ساز تخصصي آهنگسازي و سرايش و شنوايي – آزمون تخصصي و ساز تخصصي موسيق يشناسي و سرايش و شنوايي.

مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای موسیقی در مقطع ارشد

خدمات مرکز مشاوره پروپوزال ایران

 • مشاوره و آموزش رایگان پروپوزال نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

مرکز مشاوره پروپوزال ایران با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی مرکز مشاوره پروپوزال ایران کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است.