قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای نمایشی و سینما در مقطع ارشد

مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای نمایشی و سینما در مقطع ارشد


برنامه تحصیلی سینما و هنرهای تجسمی به شما فرصتی می دهد تا از هنر را از دیدگاه فوق العاده ای یاد بگیرید. شما به مطالعه درام و نظریه ها از دوره ها و فرهنگ های مختلف می پردازید و مفهوم متفاوت نقش ها و خطرات درک شده از نمایندگی و کارایی دراماتیک در آن زمینه های فرهنگی را بررسی خواهید کرد. این رشته مطالعات بسیار وسیعی از هنرپیشگی، کارگردانی، تهیه کنندگی، طراحی لباس و صحنه، نمایش نویسی و تمام آنچه که به هنرهای نمایشی مربوط می شود را در بر می گیرد. مرکز مشاوره پروپوزال ایران  با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پروپوزال نویسی  هنرهای نمایشی و سینما را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره و آموزش پروپوزال هنرهای نمایشی و سینما در مقطع ارشد

گرایش های رشته هنرهای نمایشی و سینما

رشته هنرهای نمایشی و سینما دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

كارگردانی نمايش (Director)

این رشته به آموزش نظارت بر بسیاری از جنبه های بازی، از لباس تا اجرای را در بر می گیرد. این رشته به دانشجویان آموزش می دهد تا چگونه یک نمایش را کارگردانی کنند و از مرحله نمایش نامه تا اجرا و تمام جزئیات آن را در بر می گیرد.

سينما (Cinema)

این رشته به دانشجویان درباره ژانرها و شکل های فیلم های حرکتی و وظایف مربوط به ایجاد فیلم ها ، آموزش می دهد. این رشته مطالعات گسترده ای از ادبیات نمایشی، عوامل ساخت فیلم، کارگردانی، تهیه کنندگی، لابراتور و غیره را در بر می گیرد. از کاربردهای این رشته می توان به فیلمنامه نویسی، کارگردانی، اپراتور دوربین، تهيه كنندگی و تدوین فیلم اشاره کرد.

توليد سيما (Production of cinema)

دانشجویان این رشته تولید فیلم و روش های مختلف فیلم سازی مانند کارگردانی، تولید، فیلمنامه و فیلمبرداری را یاد می گیرند. این رشته به دانشجویان این اجازه را می دهد تا مهارت های فنی را در حین یادگیری اصول تولید فیلم، از جمله فیلم سازی و نورپردازی فراگیرند. از کاربردهای این رشته می توان به اپراتورهای دوربین، دستیار کارگردان و تولید کننده، اپراتورهای بوم، تدوین فیلم، فیلمنامه نویسی، تهیه کننده اجرایی، مدیر عکاسی و طراح تولید اشاره کرد.

ادبيات نمايشی (Dramatic literature)

این رشته با سایر هنرها و رشته ها مرتبط است. این رشته مطالعه تاریخ ادبیات نمایشی و انواع آن می پردازد.

بازيگری (Acting)

این رشته اصول بازیگری در سینما و تئاتر را آموزش می دهد و دانشجویان با تاریخ و ادبیات این رشته نیز آشنا می شوند.

تهيه كنندگی (Production)

این رشته به بررسی تمام جنبه های تولید از جمله مدیریت یک مجموعه فیلم و ایجاد ایده های خلاقانه به یک پروژه را در بر می گیرد. در این برنامه، مهارت های داستان سازی، کسب و کار، حقوقی، سازمانی و همکاری خود را که برای ایجاد حرفه ای در صنعت سرگرمی توسعه خواهید داد.

راديو (Radio)

این رشته دانشجویان را با مهارت هایی که برای کار در سطح ابتدایی در این زمینه مورد نیاز است، آشنا می کند. این رشته به آموزش های مهارتهای ارتباطی با توانایی های داستان سرایی خوب می پردازد. همچنین نوشتن، تولید و ویرایش در طیف گسترده ای از رسانه ها را در بر می گیرد. ازکاربردهای این رشته می توان به خبرنگار اخبار، تهیه کنندگی برنامه های رادیویی، نویسنده رادیو، مدیر تبلیغات رادیو و تکنسین رادیو اشاره کرد.

درس های مربوط به رشته هنرهای نمایشی و سینما

زبان عمومی و تخصصی (انگليسی) – فرهنگ، هنر و ادبيات ايران و جهان – دانستنی های هنری – مبانی نظری سينما – بررسی و نقد آثار سينمايی – دانستنی هاي تخصصی، تاريخی و بينشی در هنر نمايش – كارگردانی – درك تصوير و خلاقيت نمايشی – شناخت وسايل ارتباط جمعی – مبانی نظری هنری – دروس تخصصي بازيگري (تاريخ، اصول و فنون، نظريه ها) – پروژه تشريحی نمايشنامه نويسی – پروژه تشريحی تجزيه و تحليل نمايشنامه – آزمون عملی بازيگري.

خدمات مرکز مشاوره پروپوزال ایران

 • مشاوره و آموزش رایگان پروپوزال نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال  نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

مرکز مشاوره پروپوزال ایران  با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی مرکز مشاوره پروپوزال ایران  کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است.